Energosolar Recenze [2023]

1
Share

Energosolar je česká společnost, která se specializuje na návrh, instalaci a údržbu fotovoltaických (PV) systémů. Společnost nabízí širokou škálu PV produktů a služeb, včetně síťově připojených a samostatně fungujících PV systémů, systémů pro ukládání baterií a monitoring a údržbu PV systémů. Pojďme na to.

Energosolar.cz recenze: Čím se zabývají?

Energosolar je ryze česká technologicko-developerská firma s několikaletou historií zaměřující se na budování inovativních technologických řešení v oblasti obnovitelných zdrojů a poskytující služby od A do Z v oblasti distribuce, montáže fotovoltaických systémů a tepelných čerpadel.

Energosolar a fotovoltaika

Firma Energosolar má zkušenosti s řadou projektů ohledně fotovoltaiky, včetně rezidenčních, komerčních a průmyslových instalací. Společnost se zaměřuje na poskytování kvalitních a spolehlivých PV řešení, která pomáhají jejím zákazníkům ušetřit náklady na energii.

Více o jejich fotovoltaické nabídce najdete jednoduše na jejich webu ZDE.

Přidám ještě jeden povedený banner:-)

Čtěte také recenzi na společnost Woltair zde.

Energosolar a tepelná čerpadla

Společnost Energosolar také nabízí tepelná čerpadla. Tepelná čerpadla jsou zařízení, která využívají teplo ze vzduchu, země nebo vody a přeměňují ho na teplo pro vytápění nebo ohřev teplé vody. Tyto zařízení jsou velmi účinná a ekologická alternativa k použití plynu nebo elektřiny pro vytápění budov, a tak se stávají stále populárnější volbou pro domácnosti i podniky.

Energosolar má několikaleté zkušenosti s instalací a údržbou těchto čerpadel a rádi by pomohli svým zákazníkům najít nejvhodnější řešení pro jejich potřeby.

Firemní nabídku na tepelná čerpadla, jakou dotaci můžete získat a na kolik by vás čerpadlo vyšlo najdete ZDE.

Co na firmu Energosolar říkají zákazníci?

„Zatím čekáme na první paralelní připojení, ale z komunikace s mým obchodním zástupcem i administrativní podporou firmy jsem prozatím velice nadšený. Uvidíme, jak dopadne elektrárna po revizi a všem okolo.“

„Opravdu velmi oceňuji přístup obchodního zástupce firmy při řešení nabídky solární elektrárny pro naši nemovitost. Vše zatím jde přesně dle smlouvy. Dokonce nám byly instalovány lepší panely. Samotná instalace zabrala dva dny.“