Thermo-solární akumulátory – nabíječky

Stejně jako jiné obnovitelné zdroje, solární energie není stále k dispozici. V důsledku toho je akumulace systémy jsou velmi důležité pro vývoj a vývoj technologií.
Energie produkovaná termosolárních rostlin nemusí být omezeny na slunečných hodin, ani nemají být omezována mraky. Z tohoto důvodu byly testovány dvě techniky. Umožňují také lepší využití zařízení a tudíž nižší náklady na výrobu elektrické energie:

Akumulace tepelné energie: teplo se používá k teplé médium, ze kterého, na určitém okamžiku je teplo získáváno k výrobě elektrické energie. Tato zařízení jsou poměrně levné, vysoce efektivní a umožňují udržet instalační práci ve špičkách a nočních hodinách. Mají také tu výhodu, že odstranění, v mnoha případech, výkyvy v důsledku mraky.
Solar-methan hybridní systémy: během dlouhých období, kdy sluneční teplo chybí, metan může poskytnout chybějící energii, se snížením nákladů. Hybridní systém může být ekonomicky výhodná i pro zásobování skromné ​​solární energie.

Sdílením nám pomůžete, děkujeme

Similar Posts
Solární panely – Ušetřím? Má to nevýhody? Jak na instalaci?
Kolik se solárními panely mohu ušetřit? Otázka, která napadá většinu z vás, lajků i potenciálních zájemců o koupi Solárních panelů/...
Solární ohřev vody
Solární ohřev vody (SWH) je přeměna slunečního záření na obnovitelné energie pro ohřev vody pomocí solárního kolektoru. Solární ohřev vody...
Solární sprcha – taška
taška – úspora vody a plynu při kempování Pokud tak učiníte trochu kempování a myšlenka jít na dny bez křoviny...

There are no comments yet, add one below.

Leave a Reply


Name (required)

Email (required)

Website